O divadle

Divadlo Dino Vás baví už viac ako 20 rokov. Prvú hru od Ivana Holuba – Pohreb sme naštudovali už v r. 1999 a v našom podaní vyhrala 2. miesto v národnej prehliadke ochotníckych súborov Palárikovej Rakovej. Odvtedy pribudli v našom repertoáre ďalšie úspešné hry ako Drapačky, či Ticho lieči, ktoré videli tisícky divákov po celom Slovensku a boli vysoko ocenené aj odbornou kritikou na Kremnických gagoch, Festivale A. Jurkovičovej, či na Scénickej žatve.

Divadlo začínalo ako ochotnícke divadlo, no dnes je vnímané viac ako profesionálne teleso aj vďaka principálovi, Františkovi Rehákovi, ktorý pôsobil vyše 15 rokov v RND a preniesol svoju bohatú skúsenosť aj do autorskej a réžijnej tvorby. Spolupracujeme ja s divadelným režisérom Kamilom Žiškom. V divadle sú ale aj herci, ktorých poznáte zo seriálov, či reklám. Patrí medzi ne naša stálica Ažka Dominová zo seriálu Horná Dolná.

Teší nás, že vás baví náš vtipný pohľad aj na vážne témy a sme radi, že nám zachovávate priazeň aj v neľahkých časoch pre kultúru.

Naše a Vaše Divadlo Dino